MÖBLER / Bord / Salongsbord 9602181
nr 960 2181
Salongsbord
1880-tal, diameter: 98 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2015
kl 19:44:59
11/5 17:55:56